Serdar Ortaç Erdoğan'ı Övdü: 'Türkiye'ye Katkısını Nasıl Göremiyorlar?'

Şarkıcı Serdar Ortaç, sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği destek yüzünden muhalifler tarafından linç edildi

Serdar Ortaç Erdoğan'ı Övdü: 'Türkiye'ye Katkısını Nasıl Göremiyorlar?'

Şarkıcı Serdar Ortaç, sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği destek yüzünden muhalifler tarafından linç edildi. Ortaç, "Erdoğan'ın ülkemize katkısını nasıl göremiyorlar? Muhalifler 'Yolla, otobanla, köprü ile ölçmeyin' diyorlar Erdoğan'ın yaptıklarını. Ne ile ölçeceğiz? Yatırımlar hayat kalitemi artırdı" açıklamasında bulundu.

'HERKESİN GÖRÜŞÜNE SAYGILIYIM'

"Türkiye'de lider olarak bir tek Erdoğan var" diyen Ortaç, "Anadolu tarafına geçince Avrupa'daymışım gibi geliyor. Türkiye dünyada yükselişte, değerini bilmeliyiz. Bunda Erdoğan'ın katkısı çok. Kusura bakmasın kimse ama şu anda Türkiye'de lider olarak bir tek Erdoğan var bana göre. Dünyada da bir-iki liderden biri. Bu benim düşüncem. Herkesin görüşüne de, eleştirisine de saygı duyuyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 12:47

İrem Nur Kaya

İrem Nur Kaya, 1995 yılında doğdu. Elazığ Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdi. Bu süre zarfında diksiyon, haber yazma ve yeni nesil gazetecilik eğitimlerini aldı. Stajını Basın İlan Kurumu'nda Halkla iİişkiler Personeli olarak yaptı. Şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışmakta.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER