Serdar Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür kimdir? Seçil Gür'ün mesleği ne?

Serdar Ortaç, Chloe Loughnan ile boşandıktan 6 ay sonra yeni bir aşka yelken açtı. Meslektaşı Seçil Gür'le sıkça görüntülenen Serdar Ortaç, ilişkisi için 'Çok mutluyuz' cevabını verdi. Serdar Ortaç'ın yeni sevgilisi Seçil Gür'ün kim olduğu merak konusu oldu. Serdar Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür kimdir? Seçil Gür'ün mesleği ne? İşte tüm detaylar...

Serdar Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür kimdir? Seçil Gür'ün mesleği ne?

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, 2014 yılında evlendiği İrlandalı model Chloe Loughnan ile 6 ay önce tek celsede boşandı. Ortaç, aylar sonra Seçil Gür'le yeni bir aşka yelken açtı. 

Aynı dili konuşmak çok değerliymiş

50’nci yaşını kutlayan Serdar Ortaç, yeni sevgilisi ile fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak aşkını ilan etmişti. Serdar Ortaç, "Güzel bir şey yaşıyoruz. Seçil çok bilgili bir kadın. Ondan çok şey öğreniyorum. Aynı dili konuşmak çok değerliymiş” diyerek Chloe'ye de göndermede bulundu. 

Serdar Ortaç: İlişkimiz güzel gidiyor çok mutluyuz

Önceki akşam Seçil Gür'le Kanyon AVM'de görüntülenen Serdar Ortaç, Seçil Gür ile ilişkisi için "Her şey yolunda. İlişkimiz güzel gidiyor. Çok mutluyuz" dedi.

Seçil Gür kimdir?

Aslen Adanalı olan Seçil Gür, 1 Ocak'da Almanya’nın Hof kasabasında dünyaya geldi. Müzik hayatına 12 yaşında Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası viola sanatçısı Meral Sayın’dan aldığı solfej dersleriyle başladı. İlk, orta ve lise öğrenimini Adana’da tamamladıktan sonra 1999 yılında İstanbul’a geldi. Kısa süreli sahne deneyimlerinin ardından keman virtiözü kuzeni Hande Özyürek’in teşviki ile Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin hocalarından Sema Çal’dan opera eğitimi alıp çeşitli antik aria eserlerini icra etti.

2005 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musıkisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi bölümüne girerek akademik çalışmalarını Nevzat Atlığ, Münip Utandı, Mustafa Doğan Dikmen, Cengiz Ünal, Emel Şenocak, Erol Uras, Sinem Özdemir, Mehmet Emin Bitmez, Nurlu Eral, Emin Baykırkık gibi hocalardan şan ud, piyano, Batı ve Türk müziği solfeji, uslup repertuar ve mimik diksiyon alanlarında eğitim alarak sürdürdü.

Nevzat Atlığ yönetimindeki Tamburi Mustafa Çavuş Efendi ve neva-kar konserlerinde korist-solist olarak görev aldı. Yine 2009 yılında Altunizade Kültür Merkezinde düzenlenen Emel Şenocak yönetimindeki çeşitli konserlerde görev alan ve saygıdeğer Erol Parlak ve Cenk Öztürk yönetimindeki konserlerde de aktif olarak görev alan Seçil, 2011’de akademik eğitimini tamamladı.

Seçil Gür'ün mesleği ne?

2008 yılında Stüdyo Oyuncuları çatısı altında Şahika Tekand ve Esad Tekand’dan oyunculuk ve sanat tarihi üzerine eğitim aldı. Ayrıca eğitim kurumlarında eğitmenlik görevi de üstlenen Seçil Gür, aynı zamanda beste-söz yazarlığı, konser etkinliklerini de sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER