Serdar Ortaç'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilgili flaş sözler

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, gördüğü en iyi liderin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirtti ve ekledi: "Siyasi görüşüm olarak değil, o beyefendiyi beğeniyorum ben"

Serdar Ortaç'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilgili flaş sözler

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Haber Global'de yayınlanan Jülide Ateş'in sunduğu '40' programında "Siyasi görüşün ne?" sorusuna flaş bir cevap verdi.

Ortaç'ın konuşmasından öne çıkan bölümler şöyle:

-  Ben her şeyi gördüm, Ecevit, Kıbrıs Barış Harekatı, Tansu Çiller, Mesut Yılmaz, rahmetli Özal, babam Adnan Menderes'i gördü. 

- Siyasi fikrim yok ama burada gördüğüm her şeyin arkasındayım. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bence gördüğüm en iyi lider. 

- Herkesin hatası olur, belki vardır, her şeyi aynı anda nasıl düşünsün adam mesela. 

- Belki ekibe danışıyordur, ekipten çatlak bir ses çıkıyordur, belki bir şey yaparken bu olmamalıdır diyordur. Ama şükürler olsun yani. Ben çok beğeniyorum yani ve Tayyip Erdoğan diyorum. 

- Siyasi görüşüm olarak değil, o beyefendiyi beğeniyorum ben. Sağcı, solcu sevmiyorum o işleri. Antalya Talebe Yurdu vardı, millet birbirini vururdu. 5 kuruş bulamazdım, marketlerin önüne gider su, simit satardık. 

- Yani şu kadarcık çocuktum, şimdi Instagram'dan 12 Ada'yı nasıl alırız diye bakıyoruz, ki onu da alacağız göreceksin. O yüzden 'Siyasi görüşün hangisi' lafına cevap vermiyorum, Tayyip Erdoğan diyorum.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2020, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER