Şeyma Subaşı: 'Hamileyken Namazlarımı Oturarak Kılıyordum'

Yaptıklarıyla gündemden düşmeyen ve her hareketi olay olan Şeyma Subaşı, Youtube kanalında takipçilerinden gelen soruları cevapladı. Subaşı çarpıcı açıklamalarda bulundu

Şeyma Subaşı: 'Hamileyken Namazlarımı Oturarak Kılıyordum'

Yaptıklarıyla gündemden düşmeyen ve her hareketi olay olan Şeyma Subaşı, Youtube kanalında takipçilerinden gelen soruları cevapladı. Subaşı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'TEKRAR KILMAK İSTERİM'

Acun Ilıcalı ile evliliği sırasında açtığı cafesi Healthyish'i kapatma kararı alan Subaşı, videosunda namaz konusuna da değindi. "Namaz kılarak doğuma gittim. Son iki haftaya kadar ayakta kılabiliyordum, son iki hafta oturarak kıldım. Sonra hayat şartları. İçinde bulunduğumuz durum derken namaz kılamıyor oldum. Allah inşallah nasip eder tekrardan" açıklamasında bulundu.

CAFESİNİ KAPATIYOR

Subaşı, “Başka projeler yapmayı düşünürken bir yandan sosyalleşme bir yandan yurt dışı derken ben Healthyish eşittir Şeyma Subaşı olarak orada kalamam. Ben bunu gördüm. Eğer ben sadece orada öyle duracaksam ‘Şeyma Subaşı bir kafe sahibi’ olarak duracaksam evet devam ederim; kazanırım, yaparım da. Ama ben bu değilim. Biz de mantıklı bir şekilde düşündük ve şu anda bakıyoruz ama herhalde kapatacağız gibi görünüyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER