Survivor'da şok karar: İki yarışmacı diskalifiye edildi!

Tv8 ekranlarında pazartesi, salı, cuma, cumartesi ve pazar günleri ekran başındaki izleyiciyle buluşan Survivor programının dünkü bölümünde Acun Ilıcalı sık sık kavga ettiği gerekçesiyle Erman'ı ve yaşadığı sakatlıktan dolayı Fatma'yı diskalifiye ettiğini açıkladı

Survivor'da şok karar: İki yarışmacı diskalifiye edildi!

Tv8 ekranlarında pazartesi, salı, cuma, cumartesi ve pazar günleri ekran başındaki izleyiciyle buluşan Survivor programının dünkü bölümünde Acun Ilıcalı sık sık kavga ettiği gerekçesiyle Erman'ı ve yaşadığı sakatlıktan dolayı Fatma'yı diskalifiye ettiğini açıkladı.

Survivor'a adapte olamadı

Konseyde konuşma yapan Acun Ilıcalı, yarışmaya sonradan katılan Erman Altıkardeş'in Survivor'a adapte olamadığını ifade ederek, "Arkadaşlarla toplantı yaptık. Erman'ın Survivor'a adapte olamadığını ve Survivor'a devam edebilecek durumda olmadığını kararlaştırdık. Erman bundan sonra Survivor'a devam etmeyecek" dedi.

Yasin'le tartışma yaşadı

Survivor'da erzak oyunundaki galibiyet sonrasında Yasin'e laf atan Erman tartışma çıkarmıştı. Erman'ın oyunun ardından Yasin'e söylediği "Ben çok Yasin okudum ama ölülerin arkasından" sözleri Yasin'i çileden çıkarmıştı. Yasin'e meydan okuyan Erman'ın "Sende bana saldıracak yürek var mı? Varsa gel saldır" şeklindeki sözleri üzerine ikili arasında bir tartışma yaşanmıştı.

Sıkıntı tahmin ettiğimizden büyük

Gönüllüler takımının yarışmacısı Fatma hakkında konuşan Ilıcalı, sözlerine şöyle devam etti: "Fatma'nın ayağındaki rahatsızlığın tahminimizden daha büyük boyutta olduğunu gördük. Doktorumuz Metin Kuş'un raporu doğrultusunda, Fatma'nın Survivor'a devam edemeyeceğini açıklamak zorundayız. Fatma yarışmaya devam edemeyecek. Yarın adaya gelip sizinle vedalaşacak."

Yeni yarışmacılar gelecek

Acun Ilıcalı, Survivor'dan diskalifiye olan yarışmacıların yerine, ünlüler ve gönüllüler takımlarına ikişer yeni yarışmacının katılacağını da açıkladı. Ilıcalı, yeni yarışmacılarla birlikte takımlardaki kadın-erkek dengesinin bozulacağını ancak zamanla bu sayıların dengeleyeceğini de söyledi.

Gözyaşlarına hakim olamadı

Yeni bölüm tanıtımı yayınlanan Survivor'da adaya veda etmek zorunda olan Fatma "Çok zor bir şey böyle ayrılmak" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Fatma'nın en yakın arkadaşı olan Cemal Can ise Fatma'ya veda ederken duygularına hakim olamadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER