Survivor'da yarışmacılar yer değiştirdi: Yeni takımlar belli oldu!

Survivor 2020'de yeni dönemin ilk konsey toplantısında Acun Ilıcalı, "Ünlüler takımından bir erkek yarışmacı, gönüllüler takımından bir erkek yarışmacı ile yer değiştirecek" açıklamasını yaptı

Survivor'da yarışmacılar yer değiştirdi: Yeni takımlar belli oldu!

Survivor 2020'de yeni dönemin ilk konsey toplantısında Acun Ilıcalı, "Ünlüler takımından bir erkek yarışmacı, gönüllüler takımından bir erkek yarışmacı ile yer değiştirecek" açıklamasını yaptı. Ilıcalı artık çeyrek final sisteminin olacağını açıkladı.

Daha önce hiç yapılmadı

Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacılarını heyecanlandıran yeni gelişmeyi duyurdu. Ilıcalı, daha önce hiçbir Survivor'da uygulanmayan çeyrek final sisteminin bu yıl yarışmada uygulanacağını açıkladı. 

2 erkek yarışmacının takımı değiştirildi

Bundan böyle yarışmada final aşamasında önce çeyrek final aşaması olacak ve 8 yarışmacı çeyrek finalde mücadele edecek. Ilıcalı ayrıca takımlardaki dengeleri sağlamak için iki erkek yarışmacının da takımının değiştiğini söyledi.

Survivor 2020'de ünlüler takımından, gönüllüler takımına geçen isim Berkan oldu. Gönüllüler takımından ünlüler takımına geçen yarışmacı ise Yunus Emre oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER