TRT'de Yayınlanacak Dizi İçin Atatürk Rolü O Oyuncuya Teklif Edildi!

TRT ekranlarında başlayacak olan senaryosunu Funda Çetin’in yazdığı Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Atatürk rolünü canlandırması için düşünülen isim belli oldu

TRT'de Yayınlanacak Dizi İçin Atatürk Rolü O Oyuncuya Teklif Edildi!

TRT ekranlarında başlayacak olan senaryosunu Funda Çetin’in yazdığı Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Atatürk rolünü canlandırması için düşünülen isim belli oldu.

KIVANÇ TATLITUĞ’A TEKLİF GÖNDERİLDİ

Mankenlikten oyunculuğa hızlı bir adım atan Kıvanç Tatlıtuğ’a Atatürk rolünü canlandırması için teklif götüren yapımcı ekip Vizyon Film, oyuncudan gelen geri dönüşe göre diziye başlayacak ya da yeni oyuncu arayışlarına girecek. Kurt Seyit ve Şura dizisinde bir dönem dizisi içerisinde asker rolünü başarılı bir şekilde aktarmasının teklifte payı olduğu söylenirken bu denli bir rol için oyuncunun yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

MİNİ DİZİ OLACAK

Dizinin senaryosunun nasıl bir hikaye anlatımına sahip olduğu bilinmezken son dönemlerde yaygınlaşan 6 bölümlük mini dizi formatında yayınlanması bekleniyor. Böylelikle uzun dizi sürelerinin getirdiği hikaye anlatımındaki akış ve kurgu bozuklukları azalıyor. Mart ayında ekrana gelecek olan dizinin yönetmenliğini ise Yasin Uslu üstlenecek.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER