Ünlü oyuncu için şok iddia: Koronavirüsten öldü!

Koronavirüs salgını üzerinde oluşan iddialar çoğalarak devam ediyor. Çocuklar Duymasın dizisinde herkesin çaycı Hüseyin olarak tanıdığı Alparslan Özmol’un hakkında “öldü” iddiaları yayıldı

Ünlü oyuncu için şok iddia: Koronavirüsten öldü!

Koronavirüs salgını üzerinde oluşan iddialar çoğalarak devam ediyor. Twitter'da Çocuklar Duymasın dizisinde herkesin çaycı Hüseyin olarak tanıdığı Alparslan Özmol’un hakkında “öldü” iddiaları yayıldı.

Koronavirüs nedeniyle öldü

Sosyal medyanın espri malzemesi olarak kullandığı “Çaycı Hüseyin öldü” söylentisi bu sefer şekil değiştirerek kendini tekrarladı. Her yıl Twitter’da en çok konuşulanlar arasında giren Alparslan Özmol’un bu yıl koronavirüsten öldüğü iddiası ortaya atıldı. Her yıl başka biçimde ölen Alparslan Özmol’un koronavirüs sebebiyle öldüğü iddiasına birçok yorum geldi.

“Biraz erken öldü”

Sosyal medyada bir espri haline gelen “Çaycı Hüseyin öldü mü” şakasının devamı ise başlıktan daha ilginç bir hal aldı. Oyuncu için her yıl iyi dileklerini ileten Twitter kullanıcıları Özmol’un bu yıl erken ölmesine takıldı. Oyuncu için “Abi cenazede gelemedim, bir dahaki ölüşüne artık” şeklinde taziye mesajları gelirken, sosyal medyada Alpaslan Özmol için türlü türlü baş sağlığı mesajları yağdı. Alpaslan Özmol'u önümüzdeki yıl ne çeşit bir trajik ölümün beklediği şimdiden merak konusu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER