Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar'ın eşi Merve Bayraktar ihaneti ifşa etti!

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar, geçtiğimiz gün eşiyle olan fotoğrafını "Senden başkası gönlüme girerse, neyse imkansızı konuşmuyoruz" notuyla paylaşmış ve takipçilerinin gönlünü kazanmıştı. Ancak Bayraktar'ın eşi Merve Bayraktar, eşinin kendisini aldattığını ileri sürerek başka kadınlarla olan konuşmalarını ifşa etti

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar'ın eşi Merve Bayraktar ihaneti ifşa etti!

Geçtiğimiz günlerde eşiyle olan fotoğrafını "Senden başkası gönlüme girerse, neyse imkansızı konuşmuyoruz" notuyla paylaşarak takipçilerin tam not alan oyuncu Ufuk Bayraktar'ın eşi Merve Bayraktar'ı aldattığı ileri sürüldü. Aldatıldığını düşünen Bayraktar, Ufuk Bayraktar'ın bir kadınla olan konuşmalarını paylaştı.

İhanet mesajlarını ifşa etti

Ezel dizisinde "Ramiz Dayı" karakterinin gençliğini canlandıran Ufuk Bayraktar sosyal medya konuşmaları ile gündem oldu. Merve Bayraktar eşinin kendisini genç bir kızla aldattığını ve mahkemeye vereceğini söyledi. Eşinin kendi evinde kendi yatağında genç bir kızla aldattığını ve mesajlarını gördüğünü söyleyen Merve Bayraktar bu paylaşımları Ufuk Bayraktar'ın Twitter hesabı üzerinden yaptı. Merve Bayraktar, ihanet mesajlarının ardından eşinin kendisinden af dilediği mesajları da paylaştı.

Merve Bayraktar daha sonra da eşiyle özel konuşmalarını yakaladığı sosyal medya kullanıcısının hesabını Twitter'dan paylaşarak tepki gösterdi.

Eşine aşk dolu sözler yazmıştı

Ufuk Bayraktar geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından eşi Merve Bayraktar ile olan fotoğrafını paylaşarak "Senden başkası gönlüme girerse, neyse imkansızı konuşmuyoruz" demişti.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER