Ünlü Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu İle Fenomen Mehtap Algül Aşk Mı Yaşıyor?

Melis İşiten'den 6 ay önce ayrılan Uraz Kaygılaroğlu yeni bir aşka yelken açtı. Uraz Kaygılaroğlu ile Mehtap Algül aşk mı yaşıyor sorusu magazin gündeminin en çok merak edilen konularından biri oldu

Ünlü Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu İle Fenomen Mehtap Algül Aşk Mı Yaşıyor?

Melis İşiten'den 6 ay önce ayrılan Uraz Kaygılaroğlu yeni bir aşka yelken açtı. Uraz Kaygılaroğlu ile Mehtap Algül aşk mı yaşıyor sorusu magazin gündeminin en çok merak edilen konularından biri oldu.

ARKADAŞLIKLARI AŞKA DÖNÜŞTÜ

5 yıllık evliliği tek celsede biten Kaygılaroğlu'nun, gönlünü sosyal medya fenomeni Mehtap Algül'e kaptırdığı konuşuluyor. Arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen ikili, paylaşımlarıyla kendilerini ele verdi. Ezhel'in 'Shawty bana baksan' şarkısını paylaşan Algül'e Kaygılaroğlu'nun "Shawty benimle misin bu akşam?" karşılığını vermesi gözden kaçmadı. Yeni bir ilişkiye başladıkları konuşulan ikili şimdilik birbirini takip etmiyor.

ESKİ EŞİNE BENZETİLDİ

Öte yandan Mehtap Algül ile Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten'in benzerliği ise herkesi şaşkına çevirdi. Eski eşiyle sık sık görüşen Kaygılaroğlu, evlilikleri boyunca birlikte çektirdikleri fotoğrafları da Instagram hesabından silmedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER