Yakın arkadaşını kaybeden Kerimcan Durmaz'ın eğlence görüntüleri büyük tepki topladı!

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Caner Çalışır'ın yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz'ın tatilde arkadaşlarıyla dans edip eğlendiği görüntüler tepki topladı. Sosyal medya kullanıcıları, yakın arkadaşının ölümünün yeni olması nedeniyle eğlenen Kerimcan Durmaz'ı eleştirdi

Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Caner Çalışır'ı kaybeden Kerimcan Durmaz'ın tatilde dans edip yakın arkadaşlarıyla eğlendiği video sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ve ani ölümüyle sevenlerine büyük üzüntü yaşatan Çalışır'ın cenazesinde, Kerimcan Durmaz gözyaşlarına boğulmuştu. 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ve çok üzgün olduğunu belirten Kerimcan Durmaz, "Caner'in öldüğüne hala inanamıyorum. Evet küs ayrıldık ama her arkadaş gibi ufak bir küslüktü aramızdaki. Alışamadım yokluğuna" açıklamasında bulunmuştu.

Sosyal medyada yayılan bir videoda ise Kerimcan Durmaz ve arkadaşlarının lüks bir yatta dans edip eğlendiği görüntüler ortaya çıktı. Sosyal medya kullanıcıları Çalışır'ın ölümünün üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz'ın bu eğlencesini eleştiri yağmuruna tuttu.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2020, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER