Yemek Yarışmasında Sunulan O Yemek Kaynanaların Midesini Alt Üst Etti!

Gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından olan ve sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı Sofra'da programında bir ilk yaşandı

Yemek Yarışmasında Sunulan O Yemek Kaynanaların Midesini Alt Üst Etti!

Gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından olan ve sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı Sofra'da programında bir ilk yaşandı. Profesyonel aşçı olan gelin adayı kaynanalara ahtapot, kalamar ve karidesten oluşan bir menü hazırladı. Hayatlarında ilk kez ahtapot yiyen kaynanalar ise lokmaları çiğnemekte güçlük çekti.

17 YILDIR PROFESYONEL AŞÇI

17 yıldır evli olan ve profesyonel aşçı olarak çalışan kadın yarışmacı, kaynanalar için şu yemekleri yaptı: Çeşmi Nigar Çorbası, karides güveç, kalamar tava, ahtapot ızgara, ahtapot salatası, Girit ezme, ızgara çupra, biberiyeli patates, Akdeniz salatası, kaymaklı ayva tatlısı.

LOKMALARI ÇİĞNEYEMEDİLER

Hayatında ilk kez karides, kalamar ve ahtapot yiyecek olan kaynanalarda biri "Ahtapot saldırgan bir hayvan ondan nasıl yemek yapacak" dedi. Tadım yapmak için masaya oturan yarışmacılar karşılarında ızgara ahtapotu görünce kendilerinden geçti. Ahtapot karşısında mideleri bulanan kaynanalar, tatmak zorunda olduğu için lokmaları çiğnemekte güçlük çekti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
bozüyüklü:)
bozüyüklü:) - 1 yıl Önce

koptum haberi okurken kahkaha attım:)

SIRADAKİ HABER