Denizli'de yeni başkan devraldığı borçları afişe etti! "Bugün ödersek" Denizli'de yeni başkan devraldığı borçları afişe etti! "Bugün ödersek"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara adayı Mansur Yavaş, Sözcü TV'de katıldığı programda açıklamalarda bulundu. 

Yavaş, "Yavaş, 2028 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacak mısınız? Yavaş-Ekrem İmamoğlu rekabeti yaşanır mı?" sorusuna şu cevabı verdi:

"Şu anda bunu konuşmak mümkün değil ama kendi yorumunu yapmış. Onlar cumhurbaşkanlığı düşündüğü için az hizmet etmiş diyorlar. Benim hiç öyle açıklamam olmadı. Ben altılı masa karar verirse olur demiştim. Seçimlerde cumhurbaşkanlığı yardımcısı sıfatıyla katıldığımız mitinglerde ben sadece 12,5 gün izinli oldum ve o ay maaşımı da almadım.

O nedenle rekabet olacak falan diye şimdiden herhalde gönülleri öyle istiyor. Bizim aramızda rekabet falan olmaz. Görevde olduğum sürece Ankara için son dakikaya kadar çalışmamı yapacağım. Tek amacım güzel bir isim bırakmak, Ankara'da." 

Editör: Gürel Yurttaş