Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, bozkurt işareti yapan doktorlarla ilgili açıklaması nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Özgür Özel'i Kemal Kılıçdaroğlu'nu örnek göstererek eleştirdi.

"Özel'in zihninin derinlerindeki Türk düşmanlığının bir kez daha ayyuka çıktığını" iddia eden Büyükataman, "Bozkurt işareti yapanları hedefe koyarak tarafını bir kez daha gösterdi" ifadesini kullandı.

Büyükataman, şöyle devam etti:

"Büyük Türk milletine ve aziz milletimizin tüm değerlerine karşı eli kanlı teröristlerle saf tutan, her türlü bölücülüğe ifade özgürlüğü maskesiyle sahip çıkan CHP'nin 'bozkurt hazımsızlığı' köklerinden ne kadar koptuğunu, kuruluş ayarlarından eser kalmadığını göstermektedir. Her fırsatta Türk milletine ve devletine saldıran TTB'nin ve DEM'in peşine takılan Özgür Özel'in sinsi sözlerinin esas hedefi Türklük'tür.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İslam alemine Gazze çağrısı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İslam alemine Gazze çağrısı!

Özgür Özel'e ilk tavsiyemiz bir an evvel Gazi Mustafa Kemal Atatürk çizgisine dönmesi ve Türk düşmanları ile işbirliği sevdasından vazgeçmesidir. İkinci tavsiyemiz ise içten içe yanıp tutuştuğu cumhurbaşkanı adaylığı hevesiyle kör olan gözlerini açması ve geçmişte uyarılarımızı dikkate almayarak Türk ve Türkiye karşıtı her türlü ortaklığı gerçekleştiren Kılıçdaroğlu'nun bugün ne durumda olduğuna bakmasıdır."
 

Editör: Gürel Yurttaş