Müzik alanında oldukça farklı işleri yapan ve kendini geliştiren başarılı olan müzisyen, şarkıcı, besteci, müzik yapımcısı, tv programı yapımcısı ve sunucusu Nil Gülcan şimdilerde yeni şarkısı ile sevenleri ile buluşuyor.

Sağlık sorunlarıyla mücadele eden Serdar Ortaç'tan kötü haber! Sağlık sorunlarıyla mücadele eden Serdar Ortaç'tan kötü haber!

Müzik sektörüne ilgisini fark eden ve ardından da bunun için yoğun bir şekilde çalışan başarılı isim oldukça farklı alanlarda da kendini kanıtlamıştır. Öyle ki daha önce kendi atölyesi olan ve 2013 yılına kadar buna devam eden isim ardından hayallerini gerçekleştirmek için çalışmalara başlamıştır. Söz ve müziği kedine ait olan şarkıları seslendiren ve kliplerini dahi kendi yöneten başarılı sanatçı bu konu da oldukça başarılıdır. Daha önceleri ulusal kanallarda birçok iş yapan ve bu sayede sevenleri ile buluşan Nil Gülcan aynı zamanda sosyal medyayı da aktif kullanmaktadır. YouTube kanalında kendi programına ve şarkılarına yer veren isim şarkılarına da bu platformda yer vermektedir. Deli Olmalı Ya İstıklal de kendi YouTube kanalında yayınlayan ve Nil Vakti’nin tekrarları da kendi YouTubebe kanalında yayınlayan Nil Gülcan. şimdilerde de yeni şarkısı için çalışmaktadır. Sırası Geldi adlı slow şarkısının da yayında olacağını açıklayan isim şarkısı için oldukça çok çalıştığını ve sevenlerini mutlu edeceğini de belirterek heyecanlı olduğunu da eklemiştir.