CHP'li Sezgin Tanrıkulu İçin İnanılmaz İddia!

Yeni Şafak gazetesi yazarı Tamer Korkmaz, bugünkü köşesinde CHP'li milletvekili Sezgin Tanrıkulu'yla ilgili bir iddia ortaya attı.

CHP'li Sezgin Tanrıkulu İçin İnanılmaz İddia!

Yeni Şafak Yazarı Tamer Korkmaz, bugünkü yazısında Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili Sezgin Tanrıkulu ile ilgili inanılmaz bir iddiaya yer verdi.

22 Ocak'ta yazdığı yazıda gazeteti Talat Atilla'nın avukatı olan Murat Sultansu'nun Tanrıkulu hakkındaki ciddi kuşkularından söz ettiğini hatırlatan Korkmaz, şöyle devam etti:

"Sultansu, bu satırların yazarına gönderdiği e-posta mesajında “Saray’a giden CHP’li iddiasının tartışıldığı günlerde bana ve Talat Atilla’ya ölüm tehditleri dâhil birçok tehditler geldi. Son olarak fiili saldırıda bulunuldu. Tüm bunlar bizi sindirmek için yapılıyor” diyordu…

Avukat Sultansu, kuşkularını kemikleştirmiş bir vaziyette; iddiasını ilerleterek, yeni e-posta mesajında şu satırları yazıyor:

“Talat Atilla ile benim vurulmam için Liceli M. denilen tetikçiyi tutan kişi CHP’li milletvekili Sezgin Tanrıkulu’dur. Yaptığım tüm araştırmalar ve bana gelen bilgiler bu yöndedir…”

Sultansu ve Atilla’yı ölümle tehdit eden şahıs, bir süre önce yakalanmıştı!
 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER