CHP’li Başarır'dan Türkiye'ye büyük ihanet!

Terör örgütü PKK/YPG'ye yapılacak operasyon öncesi panikleyen CHP milletvekili Ali Mahir Başarır, skandal ifadelerle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Türkiye'yi hedef aldı.

CHP’li  Başarır'dan Türkiye'ye büyük ihanet!

Türkiye'nin beka meselesi olan operasyonun yapılmasına karşı çıkan CHP'li Başarır, terör örgütü PKK/YPG, ABD, Rusya, Esed rejimine ise toz kondurmadı.

Akit'in haberine göre, Almanya Köln merkezli Artı TV’de Hayko Bağdat’a konuşan CHP milletvekili Ali Mahir Başarır, skandal ifadelerle Cumhrubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ı hedef aldı.

Suriye’de dökülen kandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sorumlu tutan CHP’li Başarır, terör örgütü PKK/YPG, ABD, Rusya, Esed rejimine toz kondurmadı.

8 MİLYON SURİYELİ TÜRKİYE'DE YAŞIYOR YALANI

Suriye’deki iç savaşı sanki Erdoğan çıkarmış gibi ifadelerde bulunan CHP’li Başarır, Türkiye’de 8 milyon Suriyeli bulunduğu yalanını da ortaya atarak, “Oranın da huzunu kaçırdın, ülkemin de huzurunu kaçırdın. 8 milyon insanı topraklarından ettin.” dedi. “Dökülen kanların en önemli sebebi Erdoğan’dır” iftirası

Terör örgütü PKK/YPG, ABD, Rusya ve Esed rejiminin döktüğü kanların hesabını sormaktan korkan CHP’li Ali Mahir Başarır, Hatay’ın kaybedilme riskini de barındıran terör koridorunu engelleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a saldırarak, “Bunun en büyük faili Recep Tayyip Erdoğan’dır. O topraklarda dökülen kanların en büyük sebebi kendisidir.” hezeyanında bulundu.

Terör operasyonu öncesi, “Suriye’nin içişlerine karışma” çağrısında bulundu

Suriye’nin içişlerine karışılmamasını isteyen terör örgütü PKK/YPG’nin saldırılarını görmezden gelen ve adeta sözcülüğünü yapan CHP’li Başarır, “Suriye’nin toprak bütünlüğüne saygı göster. Suriye’nin içişlerine karışma. Türkiye’yi Ortadoğu bataklığına sokma. Her türlü barış için mücadele et.” çağrısında bulundu.

TERÖR ÖRĞÜTÜ YPG/PKK’YA TOZ KONDURMADI

Terör örgütü YPG/PKK’ya toz kondurmayan CHP’li Ali Mahir Başarır, Mehmetçik ile omuz omuza çatışmalara giren Özgür Suriye Ordusu’nu (ÖSO) da hedef aldı.

CHP’li Başarır, “Özgür Suriye Ordusu ya da IŞİD ya da diğer silahlı örgütler askerimize zarar verdi.” ifadelerinde bulundu. Başarır, terör örgütü PKK/YPG’ye ise toz kondurmadı.

Hayko Bağdat ise DAEŞ ile Türkiye’yi ilişkilendirmeye çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2022, 23:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER