Devlet Bahçeli, 'Altılı masanın adayı kim olsun?' sorusuna bakın ne dedi: Tercihim sınıf arkadaşımdır 

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "altılı masa aday belirleme anketini" değerlendirirken "Eğer birisi ankette bana gelirse, '6 kişi anket yapıyoruz, siz bu ankette kime evet dersiniz' derse, o zaman tercihim sınıf arkadaşımdır" dedi

Devlet Bahçeli, 'Altılı masanın adayı kim olsun?' sorusuna bakın ne dedi: Tercihim sınıf arkadaşımdır 

TBMM (AA) - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "altılı masanın aday belirleme anketini" değerlendirirken, "Eğer birisi ankette bana gelirse, '6 kişi anket yapıyoruz, siz bu ankette kime evet dersiniz' derse, o zaman tercihim sınıf arkadaşımdır." dedi.

Bahçeli, bütçe görüşmelerine katılmak üzere geldiği TBMM'de, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Altılı masanın aday belirleme anketine ilişkin bir soruya Bahçeli, "15 Ocak'a kadar aday belirlemede bir kamuoyu araştırması yaparcasına, 'Bir anket yapalım, ankette kim çıkarsa ona karar verelim; siz de bu ankete müracaat edilirse katılır mısınız?' dediler. Ben henüz daha cevap vermedim." yanıtını verdi.

Bir düşüncesi olduğunu belirten Bahçeli, "Eğer birisi ankette bana gelirse, '6 kişi anket yapıyoruz, siz bu ankette kime evet dersiniz' derse, o zaman tercihim sınıf arkadaşımdır." ifadesini kullandı.

Ankara Ticari İlimler Akademisi’nde okuyan Devlet Bahçeli ile Kemal Kılıçdaroğlu aynı dönemde aynı sıraları paylaşıyordu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER