Devlet Bahçeli'nin davetine Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'dan flaş cevap

MHP'den istifa eden Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'a Devlet Bahçeli 'Geri dön' daveti yaptı. Ersoy, davete flaş bir cevapla karşılık verdi

Devlet Bahçeli'nin davetine Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'dan flaş cevap

MHP Genel Başkanı Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada, “5 Nisan 2022 günü kesin ihraç talebi ile MHP Disiplin Kuruluna sevk edildikten sonra partimizden istifa eden Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Genel Başkanımız SayınDevlet Bahçeli tarafından tekrar partimize üye olmak üzere davet edilmiştir.

Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’un partimize üyelik işlemlerinin yeniden başlatılması hususunda bizzat Sayın Genel Başkanımız tarafından talimat verilmiş ve kendisi partimize yeniden üyelik başvurusunda bulunmaya çağrılmıştır” dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin davetine gecikmeden yanıt veren Ersoy ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

 "Liderimin çağrısından şeref duydum. Yuvama, evime tekrar dönmek onur ve gurur verici. Son nefesime kadar liderim Devlet Bahçeli Beyefendinin ve davamın emrindeyim. Yaşasın Milliyetçi Ülkücü Hareket. Yüce Allah liderimizi başımızdan eksik etmesin."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER