Kabaktepe: "Siyaset; vizyon, inşa ve icra sanatıdır! Gördük ki, AK Parti bunu da başarmış"

Paylaşımında "Biz kazanacağız" sloganına yer veren Kaftancıoğlu'na ilk tepki AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'den geldi. Siyaset; vizyon, inşa ve icra sanatıdır!Başarı; kendi düşüncene kavram üretirken, rakiplerinin de siyaset dilini etkileyebilmektir. Gördük ki, AK Parti bunu da başarmış. Öyle bir kazanacağız ki hiç kimse kaybetmeyecek!

Kabaktepe:  "Siyaset; vizyon, inşa ve icra sanatıdır! Gördük ki, AK Parti bunu da başarmış"

Sosyal medya hesabından bir dizi paylaşımda bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu açılışı gerçekleştirilen Pendik - Sabiha Gökçen Havalimanı metro istasyonunu hazmedemedi, "Metro ne için yapılır? Vatandaş için... Neyle yapılır? Kamunun(vatandaşın parası) kaynakları kullanılarak... Pazar sorum: Peki kamu kaynaklarıyla yapılan metro açılışları AKP kaynaklarıyla yapılmış gibi neden bir parti etkinliği gibi lanse ediliyor?" ifadelerini kullandı.

Paylaşımında "Biz kazanacağız" sloganına yer veren Kaftancıoğlu'na ilk tepki AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'den geldi.

"Biz kazanacağız" sloganını CHP'ninmiş gibi lanse eden Kaftancıoğlu'na, tepki gösteren AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe "Siyaset; vizyon, inşa ve icra sanatıdır! Gördük ki, AK Parti bunu da başarmış" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2022, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER