Mikrofonu açık unuttular: Kayseri'de Büyükkılıç ile Özhaseki arasında inanılmaz diyalog

Kayseri'de gerçekleştirilen bir organizasyona mikrofonu açık unutan Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki arasındaki diyalog damgasını vurdu

Mikrofonu açık unuttular: Kayseri'de Büyükkılıç ile Özhaseki arasında inanılmaz diyalog

Kayseri'de valilik tarafından turizmin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen organizasyonda mikrofon açık kalınca Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki arasındaki diyalogu herkes duydu.

Toplantıda uzun yıllardır turizm işletmecisi olduğunu ifade eden bir kadın Özhaseki ve Büyükkılıç'a "Geçen sezon özellikle sıkıntıda kaldığımız bir onu var. Hacılar yolu istikametinde bir hava akımı nedeniyle yol kapanıyor ve ister istemez gelen ve dönüş yapan misafirler yolu kullanamıyor ve mağdur oluyorlar. Bu da bizi üzüyor ve elimizden herhangi bir şey gelmiyor. Bununla ilgili ne yapılabilir, nasıl bir çözüm üretilebilir?" şeklinde bir soru yöneltti.

Kadının konuşmasına devam ettiği esnada Özhaseki, yanında oturan Büyükkılıç'a doğru eğilerek "Hamdi yok dedi. Bir şey deme, bir şey deme" ifadelerini kullandı. Büyükkılıç da Özhaseki'nin bu sözlerine "He de geç gitsin" karşılığını verdi. Mikrofonun açık unutulduğu anlarda ikili arasındaki bu diyalog salondaki herkes tarafından duyuldu.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2022, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER