Milli Görüş'ün sembol ismi Abdulaziz Kıranşal 6'lı masayı eleştirdi, işinden oldu!

Saadet Partisi'ne ait olan TV5'te canlı yayın yapan Abdulaziz Kıranşal, kanal yönetimi tarafından programına ara verildiğini duyurdu. Kıranşal, geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi'nin de yer aldığı altılı masayı eleştirmiş, Milli görüşçü kardeşlerimden çok linç yedim. Ancak övseniz de yerseniz de bir şey değişmeyecek. Çünkü ben inandıklarımı yalnızca Allah için söyledim." ifadelerini kullanmıştı..

Milli Görüş'ün sembol ismi Abdulaziz Kıranşal 6'lı masayı eleştirdi, işinden oldu!

Saadet Partisi'ne yakınlığıyla bilinen TV5'te her cumartesi izleyicilerin karşısına çıkan Kıranşal, 6'lı masa ve Saadet Partisi'ni eleştirince programına ara verildi.
KIRANŞAL SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU
Kıranşal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla kanaldaki yayınlarına yönetim tarafından ara verildiğini duyurdu.
6'LI MASAYI ELEŞTİRDİ İŞİNDEN OLDU
Kıranşal açıklamasında, ''Her Cumartesi 18.00 da Tv5 Televizyonumuzda yayınlanan programlarımıza kanal yönetimimiz tarafından ara verilmiştir. Kanal yönetimimize ve çalışan tüm kardeşlerimize şimdiye kadar sesimizin size ulaşması konusundaki desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah Razı olsun...'' ifadelerine yer verdi.


KIRANŞAL NE DEMİŞTİ?
Kıranşal, "Açık ve net! Hiçbir Müslüman ben geldiğim zaman; Faizi arttıracağım. İstanbul sözleşmesini uygulayacağım. 4-6 Yaş Kur'an kurslarını kapatacağım. Sapkınlığa karşı çıkmayı nefret suçu sayacağım. Avrupa birliği normlarını uygulayacağım diyen bir yapının vebaline ortak olmaz..." demişti.


 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2022, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER