Aydın Demirel kimdir? Aydın Demirel nereli, kaç yaşında?

Aydın Demirel kimdir? Aydın Demirel nereli, kaç yaşında? AK Parti’den Yalova Belediye Başkan ve Milletvekili aday adayı olan Aydın Demirel ile ilgili biyografisi ve hayatı hakkında araştırma yapanlar için detaylar haberimizde. Aydın Demirel kimdir? Aydın Demirel nereli, kaç yaşında?

Aydın Demirel kimdir? Aydın Demirel nereli, kaç yaşında?

Aydın Demirel kimdir? Aydın Demirel nereli, kaç yaşında? AK Parti’den Yalova Belediye Başkan ve Milletvekili aday adayı olan Aydın Demirel’in hayatı merak konusu oldu. Aydın Demirel’in biyografisini, hayatını haberimizin detaylarında yer verdik. Adaylık sürecinde açıklama yapan Aydın Demirel, yaşanabilir ve bir o kadar da konuşulan bir Yalova için çalışacağını belirtmiş, Yalova' ya hizmet vermek için var gücüyle çalışacağını ifade etmişti. Peki merak edenler için Aydın Demirel’in hayatı hakkında bilgilere haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. Aydın Demirel kimdir? Aydın Demirel nereli, kaç yaşında?

Aydın Demirel kimdir?

Aydın Demirel 1967 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. İlkokulunu İstanbul’da tamamlayan Aydın Demirel, orta öğretim ve liseyi Yalova’da tamamlamıştır. 1984 yılında İTÜ Uçak Mühendisi olarak başladığı üniversiteyi 1991 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümü olarak tamamladı. 2004 yılında yerel seçimlerden Yalova Belediye Başkan ve Milletvekili aday adayı olan Aydın Demirel, 1991 yılından bu zamana kadar Yalova’da yaşadı. 29  Mart yerel seçimlerinde de aynı pozisyonda aday adayı olmuştur. Evli 3 çocuk babası olan Aydın Demirel İngilizce bilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER