Burak Akkul kimdir? Burak Akkul koronavirüs mü?

Burak Akkul kimdir? Çok gezenti programının sunucusu Burak Akkul koronavirüs şüphesiyle Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesinde karantina altında tutuluyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Burak Akkul testinin pozitif olduğunu düşünyor. Peki Burak Akkul kimdir? Burak Akkul karısı kimdir? Seda Akkul kimdir?

Burak Akkul kimdir? Ünlü televizyon kanallarında seyehat programı yapan Burak Akkul koronavirüs şüphesiyle karantina altına alındı. Sevenleri Burak Akkul kimdir? Burak Akkul karısı kim? sorularını araştırmaya başladı

Burak Akkul kimdir?

Mizah Yazarı Burak Akkul Teve2 ekranlarında yayınlanan Çok Gezenti isimli program’da ülkeleri seyahat etmekte ve hangi otel daha iyi, ne nerede yenir gibi bir çok sorunun cevabını vermektedir.

Burak Akkul kimdir? Burak Akkul koronavirüs mü?

Lise döneminde karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile sıra arkadaşı olduğunu belirten Burak Akkul Komikaze’nin isim babasıdır. Ayrıca Çılgın Bediş’in bir kaç sezon yazarlığını, ayrıca Pilastip Show, Beyaz Show, Okan Bayülgen, Cem Özer, Metin Uca ve Mesut Yar’ın sundukları şov programlarının metin yazarlığını yapmıştır.

20 yılın üzerinde bu sektörde yer almaktadır. Eşi Seda Akkul Çok Gezenti programının hem kameramanlığını hemde seyahat ve hayat arkadaşlığını sürdürmektedir.

Bugüne kadar yazmış olduğu kitaplar, Hayat Sen Değilsin, Türkçe Aşk Laçkadır ve Hayattan Çok Çektim.

1972 doğumludur. Profesyonel yazarlık hayatına Güneş Gazetesi ile adım atmış, aslen Kırklareli’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur.

Burak Akkul kimdir? Burak Akkul koronavirüs mü?

Seda Akkul kimdir?

Burak Akkul'un karısı Seda Akkul da kartal eğitim ve araştırma hastanesinde koronavirüs karantinası altına alındı. Peki seda akkul kimdir?

Seda Akkul mizah yazarı ve Çok Gezenti programını hazırlayıp sunan Burak Akkul‘un eşidir. Programda eşi ile birlikte seyahat etmekte aynı zamanda kameramanlık görevini üstlenmektedir. Seda Akkul baba tarafından aslen Elazığ‘lıdır.

Burak Akkul kimdir? Burak Akkul koronavirüs mü?

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER