Canan Ulugöl kimdir? Canan Ulugol işi ne?

Canan Ulugöl kimdir? Instagram'da 200 binden fazla takipçisi olan ve geçtiğimiz günlerde kendisine yeni YouTube kanalı kuran Canan Ulugöl hayatı merak konusu oldu. Sevenleri Canan Ulugöl nereli, Canan Ulugöl kaç yaşında ve Canan Ulugöl boyu kaç gibi soruları araştırıyor. İşte tüm soruların cevabı olacak Canan Ulugöl kimdir yazısı

Canan Ulugöl kimdir? Canan Ulugol işi ne?

Canan Ulugöl kimdir? Özellikle Instagram'da cool paylaşımlar yaparak kısa bir süre içerisinde hatrı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşan Canan Ulugöl biyografisi sevenleri tarafından araştırılıyor. İşte Canan Ulugöl kimdir?

Canan Ulugöl kimdir? Canan Ulugol ne iş yapar

Canan Ulugöl kimdir?

Sık sık yurt dışına giderek fotoğraflar paylaşanan Canan Ulugöl aslen İsviçre doğumlu. Tüm akrabaları da İsviçre'de yaşıyor. 12 yaşında Türkiye'ye dönerek kalıcı olarak yerleşti. Daha sonra Türkiye'de eğitim hayatını tamamladıktan sonra Katar Airways şirketinde hostes olarak işe başladı. Uzun yıllar havacılık sektöründe çalıştıktan sonra istifa ederek Ankara'da butik açtı. 

Daha sonra Ankara'daki butik macerası da yaklaşık olarak 3 yıl sürdü ve eşi Burak'ın işi sebebiyle İstanbul'a geri döndü. Ve tekrardan havacılık sektörüne geri dönüş yaptı. Yaklaşık 9 yıldır bilfiil olarak uçuyor. 

Canan Ulugöl kimdir? Canan Ulugol işi ne?

Bunun yanında Canan Ulugöl instagram hesabında da fotoğraflar paylaşarak birçok genç kıza ikon oldu. Şimdi de youTube kanalı kurarak korona günlerinde YouTuber olma peşinde. 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2020, 20:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER