Caner Çalışır kimdir? Caner Çalışır neden öldü?

Caner Çalışır kimdir? Caner Çalışır neden öldü? Bir süredir Instagram'da ve çeşitli sosyal medya platformlarındaki paylaşımlarıyla büyük bir hayran kitlesi elde eden Caner Çalışır, bu sabaha karşı geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Çalışır'ın ölüm haberinin ardından binlerce mesaj paylaşıldı. Peki Caner Çalışır kimdir?

Caner Çalışır kimdir? Caner Çalışır neden öldü?

Caner Çalışır kimdir? Ünlü fenomen Kerimcan Durmaz ile de arkadaşlığıyla bilinen Caner Çalışır, bu sabaha karşı geçirdiği kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi. Çalışır'ın vefat haberi, büyük bir şoke etkisi yarattı. Peki Caner Çalışır kimdir?

Caner Çalışır kimdir?

Caner Çalışır kimdir? Sosyal medya fenomeni ve dj olan Caner Çalışır bu sabah hayata veda etti. Çalışır'ın ölüm haberini en yakın arkadaşlarından Samet Laçina ve İrem Derici verdi. Üniversitede RTS mezunu olan Caner Çalışır, bir dönem Okan Bayülgen ile de çalışmıştı.

Caner Çalışır neden öldü?

1989 yılında dünyaya gelen Caner Çalışır, sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayata veda etti. Çalışır'ın ölüm haberi sosyal medya platformlarında ve magazin sitelerinde birinci sıradan verilirken bundan tam 4 yıl önce Çalışır'ın organ yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü de öğrenildi.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2020, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER