Hasan Yapakçı kimdir? Erdek Belediye başkanı kimdir?

Hasan Yapakçı kimdir? Eski belediye başkanı Hüseyin Sarı'nın görevden alınmasının ardından eski başkanvekili Hasan Yapakçı, yapılan oylama sonucu yeni belediye başkanı seçildi. Vatandaşlar Hasan Yapakçı kimdir? Hasan Yapakçı kaç yaşında gibi soruları araştırıyor

Hasan Yapakçı kimdir? Erdek Belediye başkanı kimdir?

Hasan Yapakçı kimdir? Yapılan oylama sonucunda Balıkesir Erdek ilçesinin yeni belediye başkanı seçilen Hasan Yapakçı hayatı ve biyografisi merak konusu oldu. İşte Hasan Yapakçı kimdir sorusunun cevabı.

Hasan Yapakçı kimdir? 

Erdek ilçesinin yeni belediye başkanı seçilen Hasan Yapakçı kimdir? Hasan Yapakçı ne iş yapar şeklinde sorular araştırılıyor. İşte Hasan Yapakçı özgeçmişi.
Hasan Yapakçı, 5 Haziran 1961 yılında Balıkesir'in Erdek ilçesinde dünyaya geldi. Öğrenim hayatındaki lise kademesine kadar Erdek'te okuyan Yapakçı, 1981 yılında Uludağ Üniversitesi'ni kazandı. Mühendislik bürosun iş hayatını devam ettiren Hasan Yapakçı, CHP'li başkan Hüseyin Sarı'nın görevinden alınmasının ardından yeni belediye başkanı olarak seçildi. Erdek ilçesinde tanınan bir isim olan Hasan Yapakçı, başkanlık seçiminin ardından ilk olarak kabotaj bayramını kutlayan bir mesaj paylaştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER