Hülya Seloni kimdir? Hülya Seloni koronavirüs mü?

Hülya Seloni kimdir? Düzgün diksiyonu ve güler yüzü ile Kanal 7 ana haberi farklı bir seviyeye taşşıyan ünlü spiker Hülya Seloni koronavirüse yakalandığını açıkladı. Bu gelişmenin ardından vatandaşlar Hülya Seloni koronavirüs mü, Hülya Seloni kaç yaşında gibi soruları araştırıyor. İşte cevabı.

Hülya Seloni kimdir? Hülya Seloni koronavirüs mü?

Hülya Seloni kimdir? Koronavirüs zengin fakir, ünlü ünsüz ayırt etmiyor. Şimdi de Kanal 7'nin güzel sunucusu Hülya Seloni'nin Covid-19'a yakalandığı öğrenildi. Peki Hülya Seloni kimdir? İşte Hülya Seloni biyografi ve özgeçmişi

Hülya Seloni kimdir?

Hülya Seloni sosyal medya hesaplarından yaptığı son açıklamada koronavirüse yakalandığını  ve Amerikan Hastanesi'ndeki tedavisinin yetersiz kaldığını açıkladı. Seloni, ''Sevgili dostlarım sizlerin de merak ettiği üzere bir süredir ekranlarda yokum. Maalesef ailece korona olduk. Ben 12 Nisan'da semptomlarım başlayan Covid-19 tedavimi tamamlayarak dün hastaneden taburcu oldum, eşim ve Alara hastalık sürecini evde tedavi ile geçirdiler. Hepimiz çok şükür iyiyiz dinlenmedeyiz." dedi. Peki Hülya Seloni kimdir?

Hülya Seloni kimdir

Yeni Dünya Medya Grubu'nda 1994 yılından beri aktif bir şekilde görev alan Hülya Seloni, uzun zamandır ise Kanal 7'nin Ana Haber bültenini sunuyordu. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER