Hürriyet'ten büyük skandal: Hem de Ertuğrul Özkök'e!

Bir zamanlar Türk basınının amiral gemisi olan Hürriyet, giderek irtifa kaybetmiş, son yıllarda ise artık dibe kadar inmişti. Hürriyet'teki skandallara bugün bir yenisi daha eklendi. Hem de 20 yıl gazetenin genel yayın yönetmenliğini yapan Ertuğrul Özkök'e

Hürriyet'ten büyük skandal: Hem de Ertuğrul Özkök'e!

Hürriyet gazetesi bir zamanlar Türk basınının amiral gemisiydi.

Ama son yıllarda sürekli irtifa kaybetti.

Öyle ki hem tirajı düştü, hem de sayfalarda yapılan hatalara her gün yenileri eklendi.

En son bugünkü olay ise bir skandaldı. Hem de gazetenin tam 20 yıl genel yayın yönetmenliğini yapmış olan Ertuğrul Özkök'e yapılmış bir skandal.

Özkök bugünkü köşesinde "Zaferi kazandığımız ‘V’ gününü nasıl kutlarız" başlığını taşıyan yazısında kendisine evindeki karantina günlerinde eşi Tansu Özkök ve kızı Tansu Özkök'ün eşlik ettiğini vurguladı.

Özkök, şöyle yazdı:

"EŞİM TANSU: “Hiçbir haber kanalını, internet sitesini izlememe gerek yok. Tansu tek başına dört dörtlük bir ev medyası... Anında Türkiye ve dünyada ne oluyor bana rapor ediyor.

KIZIM GÜLÜMSÜN: “O da bir trend avcısı. Dünyada televizyon, eğlence sektörü nereye gidiyor, 10 yıl sonra ne olacak anında beni bilgilendiriyor...”Karantina durumum iyi yani."

Gazetede Ertuğrul Özkök'ün eşi ve kızının da fotoğrafları olarak da şu fotoğraflar ayrı ayrı yer aldı.

Eşi Tansu Özkök:

Kızı Gülümsün Özkök: 

Ancak gazetede yayınlanan fotoğraflardan ne Tansu Özkök'ün fotoğrafı Tansu Özkök'e, ne de Gülümsün Özkök'ün fotoğrafı Gülümsün Özkök'e aitti!

Tansu Özkök yerine sosyolog Nilüfer Göle'nin fotoğrafı, Gülümsün Özkök'ün yerine ise gazeteci Nurat Mert'in fotoğrafı yayınlandı.

Özkök'ün ailesiyle birlikte olan bir fotoğrafı ise şöyle:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER