Mehmet Çilingiroğlu kimdir? Mehmet Çilingiroğlu Habertürk yayınını neden terk etti?

Mehmet Çilingiroğlu kimdir? Bahçeşir Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğretim görevlisi aynı zamanda California Üniversitesi'nde görev yapan Mehmet Çilingiroğlu, Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu programı terk etti. Vatandaşlar yaşanan bu olaydan sonra Mehmet Çilingiroğlu kimdir? Mehmet Çilingiroğlu Habertürk canlı yayınını neden terk etti? gibi soruları araştırıyor

Mehmet Çilingiroğlu kimdir? Mehmet Çilingiroğlu Habertürk yayınını neden terk etti?

Mehmet Çilingiroğlu kimdir? California Üniversitesi'nde bulunan Prof.Dr. Mehmet Çilingiroğlu bu akşam katıldığı Habertürk canlı yayınını terk etti. Çarpıcı açıklamarda da bulunan Mehmet Çilingiroğlu biyografi ve hayatı merak konusu oldu. Peki Mehmet Çilingiroğlu kimdir?

Mehmet Çilingiroğlu kimdir?

Türkiye'de koronavirüs salgının patlamasına hazır olun deyip canlı yayını terk eden Mehmet Çilingiroğlu merak konusu oldu. Vatandaşlar Mehmet Çilingiroğlu kimdir sorusunu araştırmaya başladı. İşte cevapları.

Mehmet Çilingiroğlu kimdir? Mehmet Çilingiroğlu Habertürk yayınını neden terk etti?

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, Arkansas Kalp Hastanesi’nde faaliyet yürütmekte. Buna mukabil Bahçesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi olan Çilingiroğlu, geliştirdiği ‘lazerli akıllı optik tomografi’ metoduyla kalpte by-pass'a son verdi. Kalp damarlarındaki tıkanıklıkları, hastanın vücudunda kesik işlemi yapılmadan uygulayabiliyor. Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, geliştirdiği tekniklerle sağlık alanında dikkatleri üzerine çekmektedir.

Mehmet Çilingiroğlu Habertürk canlı yayınını neden terk etti?

Amerika'dan programa canlı olarak katılan Mehmet Çilingiroğlu, Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu tartışma programını terk etti. Yılmaz, Çilingiroğlu'nun bu kararından sonra sinirlenerek "Ben stüdyodaki konuklarıma saygısızlık kimseye yaptırmam" şeklinde konuştu. Peki Mehmet Çilingiroğlu Habertürk yayının neden terk etti?

ABD'den canlı yayına görüntülü bir şekilde katılan Mehmet Çilingiroğlu, akışın devam ettiği sırada sözlerinin kesilmesine tepki göstererek yayından ayrıldı. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turkiye
Turkiye - 1 yıl Önce

Ülkeni dusunmedigin terk edıp gitmenden belli saygısız

Nihal
Nihal - 1 yıl Önce

Didem araya REKLAM sıkıştırmak için devamlı soz kesiyor. Çok kaba ve saygısız. Artık bu kallavi proflar Didem'in programına çıkmamalı..

İHSAN
İHSAN - 1 yıl Önce

Mehmet bey Cok isabetli bir karar Verdi didem denen spiker bozuntusu bilgisiz cahil hoca konuyu anlatixor sürekli araya girip kesiyordu Bayram prof ise soyalist oldugu icin cin ile rusyayi savundu adam cildirdi

Emin
Emin - 1 yıl Önce

Bilim adamı olmak yetmiyomuş bilimden önce saygıyı öğrenmesi gerekir bence sizide tebrik ediyorum sabrınızdan dolayı didem hanım

SIRADAKİ HABER