Modacı Dima Aslan Dado Style markası ile dünya gündeminde

Bir çoğumuz Dima Aslan ismini belki daha önce hiç duymadık. Fakat bu ismi yakın gelecekte fazlası ile duyacağınızdan emin olabilirsiniz.

Modacı Dima Aslan Dado Style markası ile dünya gündeminde

Yapmış olduğu başarı tasarımlarda moda camiasına parmak ısırtan bu kadının geçmişine kısa bir göz atalım.

2014 yılında yerleştiği Türkiye’den 2017 yılında dev bir marka yarattı ! Dado Style markası her geçen gün Türkiye’de ve global pazardaki gelişimini devam ettirerek sektörün devleri arasına girmeyi başardı. Henüz 33 yaşında olmasına rağmen, yaptığı başarılı işlerle tekstil piyasasında patroniçe olarak adlandırılmaya başlanan Dima Aslan, bu başarısını şık, lüx ve cesur tasarımlarına borçlu. İnanılmaz bir ufka sahip olan tekstil patroniçesi müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda yeni kreasyonlarını hazırlamaya başladı. Her geçen gün yenilikçi fikirler ile müşterilerinin karşısına çıkmayı başaran tekstil patroniçesi bu çalışmalarının neticesini birçok ülkeye ihracat yaparak almaya başladı.

Modacı Dima Aslan Dado Style markası ile dünya gündeminde

Türk dev tekstil firmaları arasında ismi anılmaya başlayan Dima Aslan ve Dado Style, bayanlar için adeta yeni bir gardırop oluşturuyor. Alışılmış ve sıradan tasarım ve çizgilerin dışına çıkarak, göz kamaştırıcı ve üstün kalite ile ürünlerinin üretimine devam ederken aynı zamanda ününe ün katmaya da devam ediyor. Öyle ki markanın sadece Türkiye’den değil tüm dünya ülkeleri üzerinden sıkı müdavimleri bulunuyor. Yaptığı çalışmalarla ve ürettiği elbiselerle tekstil gündeminden düşmeyen patroniçe global pazara açılmasıyla birlikte de finans gücünü elinde bulundurmayı başarıyor. İyi bir modacı ve tasarımcı olduğu gibi, ticarette de üstün başarısı onu dünya devi tekstil firmaları ile yarışabilir konuma getirmiş bulunmakta. Her kesim tarafından tasarımları ve üretimleri kabul gören firma, 2020 yılı kreasyonu için hazırlıklarını tamamlamış bulunmakta. Önümüzdeki günlerde yeni modellerini müşterilerinin beğenisine sunacak olan Dado Style’in 2020 kreasyonu şimdiden tekstil dünyası için merak konusu olmuş durumda.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER