PTT ücretsiz maske nasıl alınır? ePTTAVM giriş

PTT ücretsiz maske nasıl alınır? Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma Bakanlığı'nın ortak çalışmasıyla Covid-19 ile mücadele çerçevesinde halka ücretsiz maske dağıtılacak. Bunun için ePTTAvm seçildi ancak yoğunluk nedeniyle siteye ulaşılmıyor. Peki PTT ücretsiz maske nasıl alınır? Ücretsiz maske alım şartı var mı?

PTT ücretsiz maske nasıl alınır? ePTTAVM giriş

PTT ücretsiz maske nasıl alınır? Koronavirüsle mücadele kapsamında vatandaşların toplu bir biçimde buluncağı yerlerde maske takma zorunluluğu getirilmişti. Bunun üzerine ilk etapta İBB ücretsiz maske dağıtımı yapmıştı. Şimdi de PTT'nin ücretsiz maske dağıtacağı açıklandı. Peki PTT ücretsiz maske nasıl alınır? ePTTAVM giriş sağlanıyor mu?

PTT ücretsiz maske nasıl alınır?

Vatandaşlara getirilen maske takma zorunluluğun ardından Sağlık ve Ulaştırma Bakanlığı PTT'nin ücretsiz maske dağıtacağını açıkladı. Peki PTT ücretsiz maske nasıl alınır?

PTT ücretsiz maske nasıl alınır? ePTTAVM giriş 

maske.epttavm.com giriş yaparak her hafta 1 paket maske alma imkanı sağlanıyor. Ancak yoğunluk nedeni ile şu an bu siteye ulaşmak imkansız. Ayrıca merak edenler için 1 paket içerisinde 5 adet maske bulunuyor. 

Ayrıca ücretsiz olarak dağıtılacak maskeler 65 yaş üzeri ve 20 yaş altı vatandaşlara kapsamayacak. Siparişi verdiğiniz anda PTT Kargo bu maskeleri herhangi bir ücret karşılığında taşımayacak. 

giriş için tıklayın
 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 20:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER