Sisal Şans nedir? Sisal Şans nasıl oynanır?

Sisal Şans nedir? Sisal Şans nasıl oynanır? Milli Piyango'nun yeni Sisal Şans dönemi 1 Ağustos'ta başlıyor. Demirören Sisal spanın ortaklığında kurulan Sisal Şans ilk çekilişini 2 Ağustos'ta yapacak. Peki merak eden vatandaşlarımız için Sisal Şans nedir? Sisal Şans nasıl oynanır? detaylarını haberimizde bulabilirsiniz

Sisal Şans nedir? Sisal Şans nasıl oynanır?

Sisal Şans nedir? Sisal Şans nasıl oynanır? Merak eden vatandaşlarımız için Sisal Şans Demirören Sisal spa ortaklığında kurulmuştur. Sisal Şans dönemi 1 Ağustos itibarıyla başlıyor. Yeni dönemdeki ilk çekiliş ise 2 Ağustos'ta yapılacak. Milli Piyango'yu dünya standartlarına ulaştırmayı amaçlayan yeni dönemde Türkiye ekonomisine de katkı sağlanması hedefleniyor. Peki merak edenler için Sisal Şans nedir? Sisal Şans nasıl oynanır?

Sisal Şans nedir?

Sisal Şans'tan yapılan açıklamada, "Sisal Şans, 1926'da kurularak bugünlere gelmeyi başarmış ve hepimizin hayatında yeri olan, ülkemizin en köklü yerli markalarından Milli Piyango'yu dünya standartlarındaki teknolojik yapısıyla geleceğe taşırken heyecanlı bir şans oyunları deneyimiyle şeffaflıktan da ödün vermeyecek" denildi ve eklendi:

"Yeni dönemindeki ilk çekilişini 2 Ağustos'ta gerçekleştirecek olan Sisal Şans, son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapısıyla sektöre getireceği yeni oyunlarla, şeffaflık esasıyla oyunculara eğlenceli şans oyunları dünyası sunacak.

"Bu vesile ile Milli Piyango ile alakalı hizmet alım sözleşmemizin 1 Ağustos 2020 itibariyle devreye alınacağını kamuoyunun bilgisine sunarız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER