Suat Toktaş kimdir? Suat Toktaş nerelidir?

Suat Toktaş kimdir? Suat Toktaş nerelidir? Halk TV kadrosunda değişiklik yapmaya devam ediyor. 2,5 aydır boş olan genel yayın yönetmenliği görevine Suat Toktaş getirildi. Suat Toktaş kimdir? Suat Toktaş nerelidir?

Suat Toktaş kimdir? Suat Toktaş nerelidir?

Suat Toktaş kimdir? Suat Toktaş nerelidir? Ocak ayında el değiştiren Halk TV merkezini İstanbul'a taşımaya devam ederken kadrolarda da değişiklik yapmaya devam ediyor. Halk TV'nin yeni Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş oldu. Peki Suat Toktaş kimdir? Suat Toktaş nerelidir?

Suat Toktaş kimdir?

Suat Toktaş kimdir? Halk TV'nin yeni Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş 1968 yılında Elazığ'da doğdu. Mesleğine ilk olarak 1988 yılında Günaydın Gazetesi'nde muhabir olarak başladı. Basılı yazın deneyiminden sonra Suat Toktaş televizyon sektörüne atıldı. HBB, Star, Kanal D, ATV ve BRT gibi kanallarda toplumsal olaylar, çalışma hayatı, siyaset ve Meclis muhabirliği, ardından editörlük yaptı. 1999 yılında CNN Türk’e geçen Suat Toktaş, kanalda önce Ankara, ardından İstanbul’da editörlük ve haber müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Suat Toktaş nerelidir?

Suat Toktaş nerelidir? 10 yıllık CNN Türk deneyiminin ardından Habertürk Televizyonu’na geçen Toktaş, 5 yıl boyunca haber merkezinin başındaydı. Deneyimli televizyoncu, Habertürk’ten ayrıldıktan sonra Haber Global kanalını kurup, yayına geçirdikten sonra kanal ile yollarını ayırdı. Toktaş son olarak Youtube’dan yayın yapan Babıali TV’de günlük, TV 5 Televizyonu’nda ise haftalık siyasi tartışma programı yapıyordu.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2020, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER