Tuba Ersöz kimdir? Türkiye'nin ilk başörtülü başsavcısı Tuba Ersöz nereli?

Tuba Ersöz kimdir? Ekşi Sözlük'te gündem olan Tuba Ersöz ismi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Türkiye'nin ilk başörtülü başsavcısı olan Tuba Ersöz biyografi ve hayatı çokça araştırılıyor. İşte Tuba Ersöz kimdir sorusunun yanıtı

Tuba Ersöz kimdir? Türkiye'nin ilk başörtülü başsavcısı Tuba Ersöz nereli?

Tuba Ersöz kimdir? 4 binden fazla hakim ve savcının yer değiştirmesinin ardından başsavcı olarak Konya'nın Beyşehir ilçesine getirilen Tuba Ersöz özgeçmişi ve hayat hikayesi merak ediliyor. İşte Tuba Ersöz kimdir?

Tuba Ersöz kimdir?

HSK'nın 4 bini aşkın hakim ve savcının yerini değiştirmesinin ardından yeni görev yeri Konya Beyşehir olan Tuba Ersöz, böylelikle Türkiye'nin ilk başörtülü başsavcısı oldu. Yaşanan gelişmelerin ardından sosyal medyada ve Ekşi Sözlük'te çokça konuşulan Tuba Ersöz kimdir, Tuba Ersöz kaç yaşında ve nereli gibi soruların yanıtı merak ediliyor.

Hakkında çok fazla bilgi olmayan Tuba Ersöz, HSK'nın kararnamesine göre Aydın Nazilli'de savcılık görevinden, Konya Beyşehir Başsavcılığına getirildi. Böylelikle Tuba Ersöz Türkiye'nin ilk tesettürlü başsavcısı oldu. Tuba Ersöz ile ilgili biyografi detayları geldiği takdirde habere ekleme yapılacaktır.

SEO: Göktuğ EFİL

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2020, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER