Uğur Pektaş Kimdir? Survivor Uğur Pektaş Kaç Yaşında?

Uğur Pektaş Survivor 2020 yarışmacıları arasında kendine yer buldu. Daha öncede Survivor yarışmasına katılan Uğur Pektaş Arka Sokaklar dizisiyle daha çok tanınıyor. Peki Uğur Pektaş kimdir? Uğur Pektaş kaç yaşındadır?

Uğur Pektaş Survivor 2020 yarışmacıları arasında kendine yer buldu. Daha öncede Survivor yarışmasına katılan Uğur Pektaş Arka Sokaklar dizisiyle daha çok tanınıyor. Peki Uğur Pektaş kimdir? Uğur Pektaş kaç yaşındadır?

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

Uğur Pektaş'ın hayatı Survivor yarışmasına girdikten sonra yeniden merak edilmeye başlandı. Arka Sokaklar dizisinde daha çok tanınan ve rol arkadaşı Gamze Özçelik ile daha sonra dünya evine giren Uğur Pektaş bir süredir kameralardan uzak bir hayat yaşıyordu. 2020 Survivor yarışmasıyla birlikte Uğur Pektaş'ın adı çok daha fazla duyulacak gibi

Uğur Pektaş Kimdir?

Uğur Pektaş kaç yaşında ve nerelidir? ile ilgili aradıklarınız burada. Acun Ilıcalı'nın Türkiye ile tanıştırdığı Survivor 2005 programıyla tanınan ardından oynadığı projelerle adından söz ettiren ve en son Arka Sokaklar dizisi ile birçok kesim tarafından bilinen Uğur Pektaş'ın son aldığı karar, kendisini yeniden gündeme getirdi ve Uğur Pektaş kimdir, Uğur Pektaş ne kararı aldı ve Uğur Pektaş neden uygunsuz hareket yapmama  kararı aldı gibi sorular aranmaya başladı. Arka Sokaklar dizisi ile tüm Türkiye tarafından tanınan ünlü oyuncu Uğur Pektaş, ekran başında  uygunsuz hareket yapmama  kararı aldı. Bir dönem Arka Sokaklar dizisinde rol alan ve burada kendisi gibi oyuncu arkadaşı Gamze Özçelik'le hayatını birleştiren Uğur Pektaş, hayatı ile ilgili radikal bir karar aldı. Uğur Pektaş'ın projelerde aldığı '' uygunsuz hareket yapmama'' kararının ardından Uğur Pektaş kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve ne iş yapar? soruları sorulmaya başlandı... 

UĞUR PEKTAŞ KAÇ YAŞINDA?

Ünlü oyuncu Uğur Pektaş, gelen oyunculuk tekliflerine, ‘ uygunsuz hareket yapmama şartı koyarak dikkatleri üzerine çekti. Bu kararıyla tekrardan gündeme gelen Uğur Pektaş'un yaşı, yaşamı ve mesleği birçok vatandaş tarafından merak edilir hâle geldi. Peki Uğur Pektaş kimdir, Peki Uğur Pektaş kaç yaşındadır, Uğur Pektaş nerelidir? İşte Uğur Pektaş ile ilgili detaylar...

16 Nisan 1979'da İstanbul'da doğan Uğur Pektaş, yoga, aikido ve tai chi sporlarıyla ilgilenen ilgileniyor. Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü'nde tamamlayan Uğur Pektaş, aynı zamanda Tur rehberliği de yaptı. Organizatör olarak da çalışan Uğur Pektaş’ın ekran macerası Survivor ile start aldı.

Uğur Pektaş Kimdir?  

2005 yılında katıldığı Survivor Türkiye yarışmasında birinci olan Uğur Pektaş, bugünlerde TV 8'in sahibi olan Acun Ilıcalı sayesinde keşfedildi. Kuşdili ile Düşler ve Gerçekler dizilerinde rol alan Uğur Pektaş, Arka Sokaklar dizisi ile adından söz ettirdi. Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat'ın başrollerini paylaştığı Arka Sokaklar dizisinde Komiser Murar karakterini üstlenen Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan kız arkadaşı Gamze Özçelik ile dünya evine girdi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olan Uğur Pektaş Gamze Özçelik çifti, 26 Aralık 2011 tarihinde boşandı.

Uzun süredir ekranlardan kendisini uzak tutan Uğur Pektaş, oyunculukla ilgili kriterlerini değiştirdi. İmaj değiştiren ünlü oyuncu, tekliflere  uygunsuz hareket yapmama  şartı koydu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER