Yasin Özen kimdir? Merve Boluğur'un sevgilisi Yasin Özen nereli?

Yasin Özen kimdir? Bugün Twitter üzerinden Kadraj Magazin hesabının yaptığı paylaşımın ardından Merve Boluğur'un sevgilisi Yasin Özen'in biyografisi merak ediliyor. Peki Yasin Özen nereli, kaç yaşında. İşte Yasin Özen mesleği ve daha fazlası Yasin Özen biyografisinde

Yasin Özen kimdir? Merve Boluğur'un sevgilisi Yasin Özen nereli?

Yasin Özen kimdir? İstanbul Nişantaşı'nda Yasin Özen ile birlikte görülen Merve Boluğur, bu sefer kameralardan kaçmadı ve adeta sevgisini herkese gösterdi. Kadraj magazinin paylaştığı haberin ardından Yasin Özen ne iş yapıyor, Yasin Özen nereli gibi sorular merak edilmeye başlandı. İşte Yasin Özen kimdir?

Yasin Özen kimdir?

Merve Boluğur'un sevgilisi olarak bilinen Yasin Özen kimdir? Hakkında çok kısıtlı bilgi olsa da Yasin Özen hayatı hakkında kısa bilgiler toparlamaya çalıştık. Yasin Özen aslen İzmirli. İzmir Özel Türk Koleji'nden 2005 yılında mezun oldu. Ve daha sonra Yaşar Üniversitesi'nde üniversite eğitimini tamamladı. Bir süredir İstanbul'da yaşayan Yasin Özen Merve Boluğur ile olan ilişkisi nedeniyle çokça merak ediliyor. Şimdilik hakkında toparlayabilidiğimiz bilgiler bu kadar ancak detaylara ulaştıkça haber güncellenecektir. 

Seo: Göktuğ EFİL

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2020, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER