Gözünden Kristal Dökülüyor!

22 yaşındaki genç kadının gözlerinden gözyaşı yerine kristal dökülüyor. Ermenistan'daki doktorlar ise bu duruma teşhis koyamıyor.

Gözünden Kristal Dökülüyor!

22 yaşındaki Satenik Karazyan'ın şikayetleri 2 ay önce başladı. Karazyan dişçideyken gözüne toz kaçtığını düşündü, akrabaları ise gözünde cam parçacıkları olduğunu tahmin etti. Ancak doğrusu bunlardan hiçbiri değildi.

HER GÜN GÖZÜNDEN 50'YE YAKIN KRİSTAL ÇIKARIYOR

Genç kadın her gün gözünden 50'ye yakın kristal çıkarmaya başladı ve hayat onun için cehenneme dönüştü. Önce göz doktoruna gitti fakat teşhis konulamadı. Ardından birçok hastaneye gittiyse de teşhis konulamadı.

DOKTOR İNANMADI

Bir hastanede doktorlardan biri genç kadını tedavi etmeyi kabul etti ve kristalleri temizledi. Ancak kayınvalidesi ile yemek yemek için odadan çıkıp 5 dakika sonra döndüklerinde, genç kadının yine gözlerinden kristaller geldi. Doktor inanmadığını söyleyerek gitmesini istedi. Kristaller uzman incelemesi için gönderildi, ancak sonuçların ne zaman geleceği henüz belli değil.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 13:02

Özge Doğu

Özge Doğu, 1993 yılında doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Posta Gazetesi'nin internet servisinde tecrübe kazanan Özge Doğu, şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER