Şişecam'dan sağlık çalışanlarına antimikrobiyal kaplamalı cam kupa

Şişecam, küresel salgına karşı verilen mücadeleye destek olmak amacıyla geliştirdiği cam yüzeylerdeki virüs ve bakterilere karşı etkili V-Block Teknolojisi’nin fayda alanını genişletmek için kapsamlı bir bağış kampanyası başlattı.

Şişecam'dan sağlık çalışanlarına antimikrobiyal kaplamalı cam kupa

İSTANBUL (AA)  Şişecam, küresel salgına karşı verilen mücadeleye destek olmak amacıyla geliştirdiği cam yüzeylerdeki virüs ve bakterilere karşı etkili V-Block Teknolojisi’nin fayda alanını genişletmek için kapsamlı bir bağış kampanyası başlattı.

Şişecam'dan yapılan açıklamaya göre, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla başlatılan kampanya kapsamında Şişecam, Antimikrobiyal V-Block Teknolojisi’ne sahip 1 milyon 270 bin adet Paşabahçe kupasını, Türkiye’de salgına karşı mücadele veren tüm sağlık çalışanlarına hediye edecek.

Şişecam, geniş kapsamlı bu bağış kampanyası aracılığıyla yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı da etkili V-Block Teknolojisi’ne sahip ürünlerini 81 ilde kamu hastaneleri bünyesinde salgına karşı mücadele veren sağlık çalışanlarının her birine ulaştıracak.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2021, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER