Usta sanatçı Şakir Öner Günhan öldü. Şakir Öner Günhan kimdir? Usta sanatçı Şakir Öner Günhan öldü. Şakir Öner Günhan kimdir?

Şarkıcı Hande Yener'in 82 yaşındaki annesi Yıldız Özyener yaşamını yitirdi.Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık sorunlarıyla mücadele eden annesinin ölüm haberini duyurdu.

12 yıl önce babasını kaybeden Hande Yener, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri paylaştı; "Dünyamı kaybettim bu sabah… Anneciğimi toprağa verdim… Öyle çok çabaladık ki iyileşmesi için ama bu kez maalesef olmadı. Arayıp soran, başsağlığı dileyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum"

Hande Yener
Hande Yener'in annesi 2015 yılında beyin kanaması geçirmişti. O dönem annesinin durumu hakkında konuşan şarkıcı, "Annem kalp hastası. Bu nedenle bazı ilaçların içmiyor. Kanı sulandıran bir ilacı var, onu kullanmadığı zaman kanı iyi sulanmayınca bu sonuç çıkmış. Başka bir hastaneye nakli yapılacak. Tam olarak iyileşmiş değil, felç olma riski taşıyan bir hastalık o yüzden şimdiden bazı önlemlerin alınması lazım" ifadesinde bulunmuştu.

Editör: Nehir Durdağı