A Milli Takım'ın EURO 2020 kadrosu açıklandı: Sürpriz isimler var

A Milli Futbol Takımımız'ın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) için Antalya'da yapacağı kampın kadrosu açıklandı. Teknik direktör Şenol Güneş, geniş kadroya sürpriz isimleri de çağırdı

A Milli Takım'ın EURO 2020 kadrosu açıklandı: Sürpriz isimler var

EURO 2020'de (2020 Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri) mücadele edecek olan A Milli Takımımız'ın Antalya'da yapacağı kampın kadrosu açıklandı.

Kamp sonrası 26'ya inecek olan kadroda şu isimler yer alıyor:

Kaleci: Mert Günok, Uğurcan Çakır, Altay Bayındır, Gökhan Akkan.

Savunma: Zeki Çelik, Mert Müldür, Merih Demiral, Ozan Kabak, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Umut Meraş, Rıdvan Yılmaz.

Orta Saha: Mahmut Tekdemir, Okay Yokuşlu, Taylan Antalyalı, Dorukhan Toköz, Ozan Tufan, Orkun Kökçü, Yusuf Yazıcı, İrfan Can Kahveci, Hakan Çalhanoğlu.

Hücum: Cengiz Ünder, Efecan Karaca, Halil Akbunar, Abdülkadir Ömür, Kerem Aktürkoğlu, Burak Yılmaz, Enes Ünal, Kenan Karaman, Halil İbrahim Dervişoğlu.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, kamp kadrosunu açıkladıktan sonra şunları söyledi:

"Biz büyük bir aileyiz. Futbolcular bizim çocuklarımız. Ötekiler değiliz, birlikte olduğumuzu hiç unutmayalım. Sevginin huzuru, huzurun da barışı getirdiğini biliyoruz. Milli takım, benim için her şeyden ve herkesten önemli. Onu korumak hepimizin görevi. Gençlerimize güveniyoruz. Türkiye kazanırsa, hep birlikte kazanırız. Biz, Türkiye için kazanmak istiyoruz. Bunun bilincindeyiz. Gurur duyulan bir takım olmak istiyoruz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER