Abdullah Avcı'dan Flaş Açıklama!

Beşiktaş'ta görevden alınan teknik direktör Abdullah Avcı suskunluğunu bozdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Abdullah Avcı'dan Flaş Açıklama!

Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevinden alınan Abdullah Avcı, futbolcularına veda ettikten sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama:

"10 Haziran 2019 günü başladığım Beşiktaş futbol A takımı teknik direktörlüğü görevim 24 Ocak 2020 tarihi itibariyle son bulmuştur. Süreç boyunca, karşılaştığımız tüm zorluklara rağmen, Beşiktaş kulübüne hizmet etmenin büyük onurunu yaşadım. Bir aile olmanın ilk kuralına sadık kalıp sorunlarımızı yansıtmamanın doğru olduğuna inandım. İmkansızlıklarda kenetlenmeyi, sorunlara değil çözümlere odaklanmayı seçtim. Yaşadığımız tüm maddi ve manevi zorluklarda, yanımda duran teknik ekibime, bana olan inancı ve anlayışı için minnettarım. İyi ve kötü günde desteğini esirgemeyen, tutkusu ve coşkusu ile bana unutulmaz anlar yaşatan Beşiktaş taraftarına da sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu ayrılığın, hak ettikleri başarıyı getirmesini temenni ederim. Saygılarımla."

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER