Abdullah Avcı'dan O Gazeteciye Dava!

Beşiktaş’a geldiğinden bu yana başarısız bir grafik çizen Abdullah Avcı, basın açıklamalarıyla da epey eleştiri topluyor

Abdullah Avcı'dan O Gazeteciye Dava!

İstifa söylentileriyle sık sık gündem olan Avcı’ya bu sefer Fatih Altaylı’dan eleştiri geldi. Gazeteci Fatih Altaylı’nın sert sözlerinin ardından deneyimli teknik adam hukuki yollara başvurdu. Avcı’nın “Teknik direktörlüğüm sorgulanamaz.” ifadesini ele alan Fatih Altaylı, “A milli takıma gittin, madara olarak geri geldin. Bağlantıların sayesinde 4 sene Başakşehir’de kaldın. 2 yılında çuvalladın hem de en tepeden kollanarak. Ne oldu, altına yaptın.”

BÜTÜN PARAYI BAĞIŞLAYACAK

Bu ifadelerin ardından bir başarısının olmadığını ama buna rağmen egosunu ön planda tuttuğunu söyledi. Altaylı’nın ifadeleri üzerine 500 bin TL’lik hakaret davası açan Avcı’nın bu parayı çeşitli sosyal sorumluluk projeleri için kullanacağı öğrenildi. Bu ifadelerle birlikte bir başarısının olmadığını buna rağmen egosunu ön planda tuttuğunu söyledi. Altaylı’nın ifadeleri üzerine 500 bin TL’lik hakaret davası açan Avcı’nın bu parayı çeşitli sosyal sorumluluk projeleri için kullanacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2019, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER