Abdurrahim Albayrak'ın dolandırıldığı rakam ortaya çıktı!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında dolandırıldığını söylemişti. Albayrak'ın dolandırıldığı miktarın 140 bin TL olduğu ortaya çıktı

Abdurrahim Albayrak'ın dolandırıldığı rakam ortaya çıktı!

Koronavırüs testi pozitif çıkınca 3 haftalık bir tedavinin ardından iyileşen Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak (65) dolandırıcıların kurbanı oldu.

Telefonu kimse açmadı

Albayrak'ı geçtiğimiz hafta kendisini Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır olarak tanıtan bir kişi "Sen çok hayırlı bir adamsın. Cumhurbaşkanımızın çağrısına da cevap verdin. Burada yurtlarda kalan garibanlar var onlara erzak vereceğiz, paramız eksiz kaldı, şu kadar bir parada sana yazıyorum "demişti.

Arayan kişinin sesinin Bahadır'ınkine çok benzediğini belirten Albayrak CNN Türk canlı yayınında yaşadıklarını şöyle anlattı:"Parayı gönderdikten sonra asistanım geldi. 'Fatura bilgilerini göndereceğim, telefonu kimse açmıyor' dedi.

'Dolandırıldığımızı anladık'

Aradım başkanı 'Parayı aldınız değil mi?' dedim, 'Yok' dedi, 'Ağabey ne diyorsun, dolandırıldık herhalde' dedim. Sonra İstanbul İl Emniyet Müdürümüzü aradık. Dolandırılmışız. İnsanlarımız dikkat etsin."

Yapılan ilk incelemede 140 bin lira tutarındaki bir paranın Kocaeli Gebze Şubesi'nden çekildiğini ve arayan numaranın da bir ankesöre ait olduğu belirlendi. olayın organize olduğu belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2020, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER