Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük, Galatasaraylı taraftarlara patladı!

Malatyaspor forması giyen Galatasaray'ın eski futbolcusu Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük, sosyal medyadan gelen yorumlara sert tepki gösterdi

Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük, Galatasaraylı taraftarlara patladı!

Galatasaray'ın şampiyonluğu kaybettiği maçta Malatyaspor'un tek golünü atan Galatasaray'ın eski oyuncusu Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük, sosyal medyadan gelen yorumlara tepki gösterdi.

Galatasaraylı taraftarların yaptığı paylaşımlar üzerine sosyal medyadan açıklama yapan Merve Büyük, şu ifadeleri kullandı:

- Eşim de ben de Galatasaray'ın kaçırdığı şampiyonluktan dolayı üzgünüz. 

- Maç bittiğinden beri bana ve eşime çok ağır hakaretler ediyorsunuz. Şampiyonluk sizin yüzünüzden gitti, bunu sizden beklemezdik falan diyorsunuz. Benim Galatasaray taraftarı olduğumu çoğunluk bilir.

- Siz ne kadar üzülüyorsanız, inanın ben de o kadar çok üzülüyorum. İnanın eşim de o kadar üzülüyor. 

- Ama benim eşim, Malatyaspor'un futbolcusu ve oranın ekmeğini yiyor. Ne olursa olsun bu onun işi. Maça satamaz. Benim eşimi tanıyorsunuz, bilirsiniz. Ne yapacaktı? Maçı mı satacaktı?

- Ben her zaman size söylüyorum, şereften bahsediyorum... Şeref ne kadar önemli bir şeydir...Bizim için önemli. Bana bu hakaretleri edenler için ne derece önemi var bilmiyorum. Ama şeref bizim için çok önemli.

- O etmiş olduğunuz hakaretleri benim eşim hak etmiyor. Galatasaray'da oynarken de ne kadar istediğini, çabaladığını biliyorsunuz. Galatasaray için elinden geleni yaptığınız hepiniz çok iyi biliyorsunuz.

- Eşim Malatyaspor'un ekmeğini yiyor ve orası için savaşmak zorunda. Bunu yapmalıydı, ona bu yakışırdı. Bana ve eşime diyorsunuz ki, Galatasaraylı olan fotoğraflarınızı silin. Bunu benim eşim hak etmiyor ya... 

- Her futbolcu gibi benim eşim de ekmeğini nereden kazanıyorsa orası için savaşmak zorunda. Sonuçta bu onun işi. Gönül vermek, sevmek çok güzel bir şey evet.

- Eşim Galatasaray'dayken çok hırslıydı. Karakterini, yapısını, mücadelesini biliyorsunuz. Maç satmayacağını biliyorsunuz...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER