Ahmet Çakar'dan Fenerbahçe-Gaziantep maçıyla ilgili bomba iddia: Golü yediler!

Fenerbahçe, Gaziantep'i 3-1 yenerken, maça hakem ve VAR kararları damga vurdu. Ahmet Çakar, çarpıcı yorumlarda bulundu

Ahmet Çakar'dan Fenerbahçe-Gaziantep maçıyla ilgili bomba iddia: Golü yediler!

Fenerbahçe'nin Gaziantep'i 3-1 yendiği maçtaki hakem ve VAR kararlarıyla ilgili yorumcu Ahmet Çakar, çarpıcı ifadeler kullandı.

Çakar, Sabah gazetesindeki yazısına "Fenerbahçe ite kaka ilerliyor… Maçı seyretmeyen birisi, Gaziantep gibi bir takıma karşı galip gelen Fenerbahçe için olumlu düşünür, olumlu şeyler söyleyebilir. Lakin maça baktığımızda Fenerbahçe için olumlu söylenecek pek az şey var. Sadece ilk 20 dakikaya çok iyi başlayan Fenerbahçe ama son 15 dakikada Gaziantep takımına verilen %100 beş gol pozisyonu… Son bölümde G.Antep'in yakaladıklarından biri gol olsa, skor farklı olurdu" diye başladıktan sonra hakem kararlarıyla ilgili şu yorumu yaptı:

- İkinci yarı Mert Hakan'ın iyi vuruşuyla Fenerbahçe öne geçti ama sonra Altay'ın büyük hatası beraberliği getirdi. Pelkas barajın arkasında yere yatmak istedi, sonra muhtemelen Altay'ın isteğiyle ayağa kalktı, gol de oradan geldi. Altay tuttu, topu hafif tıklayıp risk almaması gerekirken topla beraber içeri girdi. VAR da golü verdi. 

- Hakem Mete Kalkavan'ı beğenmedim. Panik içinde yanlış düdükler ve en bariz yanlışı da G.Antep'in attığı bariz golü iptal etmek. 

- G.Antepli oyuncu itti diyor, itme filan yok. VAR müdahale eder mi? Zaten Türkiye'de VAR'lar o seviyesiz çifte standart içinde. 

- G.Antep'in buz gibi golü yendi. İrfan Can'ın korner direği dibinde çaktırmayıp rakibin bileğine basmasını da hem VAR yedi hem de Mete yedi!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER