Ahmet Nur Çebi Kararını Verdi: Fikret Orman Dönemi Masaya Serilecek!

Beşiktaş’ta gelen üst üste sportif başarısızlıklar zaten mali bir kaosun içerisinde bulunan kulübü tamamıyla krize sürükledi

Ahmet Nur Çebi Kararını Verdi: Fikret Orman Dönemi Masaya Serilecek!

Beşiktaş’ta gelen üst üste sportif başarısızlıklar zaten mali bir kaosun içerisinde bulunan kulübü tamamıyla krize sürükledi.

PERSONEL MAAŞLARI ÖDENMİYOR

İkinci yarıda takım performansında artış bekleyen taraftarlar peş peşe alınan 2 mağlubiyetle yıkıldı. Tam olarak eli kolu bağlı bir şekilde kalan yönetim transfer için kaynak bulamazken, elden çıkarmak istediği oyuncuları da yüksek kontratları sebebiyle takımda tutmak zorunda kalıyor. Fikret Orman döneminde yapılan kontratlar Çebi yönetiminin elini kolunu bağlıyor. Mali çaresizlik sadece futbolcuları değil, personeli de etkilemiş durumda. Alınan haberlere göre personelin maaşı yaklaşık 4 aydır ödenmiyor.

FİKRET ORMAN DÖNEMİ İNCELENİYOR

Kulübün birçok giderinin yanında gelir seviyesinde ise hiçbir hareketlilik yok. Kulübün kasasına hiç para girmediği öğrenildi. Başkan Ahmet Nur Çebi Fikret Orman dönemi ile ilgili yaptığı analizlerin sonucunu tüm divanla paylaşmayı planlıyor. 15 Şubat’ta yapılacak Divan Kurulu Toplantısında Fikret Orman dönemiyle ilgili tüm detayların paylaşılacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER