Antalyasporlu futbolcu ve hamile eşi koronavirüse yakalandı

Antalyaspor'un geçen sezon Aris Selanik'ten transfer ettiği Emmanouil Siopis ve hamile eşinin koronavirüse yakalandığı açıklandı

Antalyasporlu futbolcu ve hamile eşi koronavirüse yakalandı

Antalyaspor'un geçen sezon Aris Selanik'ten transfer ettiği Emmanouil Siopis ve hamile eşinin koronavirüse yakalandığı belirtildi.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Yunan futbolcumuz Emmanouil Siopis'in tatil için gittiği ülkesinde yapılan koronavirüs testi pozitif çıkmıştır. Yunanistan'da karantinaya alınan ve tedavisi süren futbolcumuzun durumu, yapılacak ikinci testin sonucuna göre belli olacaktır. Siopis'e ‘geçmiş olsun' dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz”

Hamile olan eşinin de corona virüsü testinin pozitif çıktığı öğrenilen Siopis, “Yeni sezon hazırlıkları öncesinde yapılan corona virüsü testimin pozitif çıktığını benimle tanışan tüm insanlara bildirmeyi bir görev görüyorum. Evde karantina altında kalıyorum. Ülkeye 6 Ağustos Perşembe günü negatif olarak giriş yapmıştım. Gerekli tüm önlemleri aldığımdan ve sağlıklı olduğumdan emin olmak istedim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Popüler Haberler