Arda Turan'dan Galatasaray Açıklaması: 'Yüreğim Her Zaman Onlarla Birlikte Olacak'

Son dönemlerde yaşanan Galatasaray, Arda Turan, Fatih Terim ve Mustafa Cengiz arasındaki transfer mevzusu son olarak Cengiz'in basın toplantısından sonra unutulmuştu. Araya Galatasaray taraftar grubu UltrAslan'ın da girdiği transfer konusu için Arda Turan'dan son dakika açıklama geldi

Arda Turan'dan Galatasaray Açıklaması: 'Yüreğim Her Zaman Onlarla Birlikte Olacak'

Son dönemlerde yaşanan Galatasaray, Arda Turan, Fatih Terim ve Mustafa Cengiz arasındaki transfer mevzusu son olarak Cengiz'in basın toplantısından sonra unutulmuştu. Araya Galatasaray  taraftar grubu UltrAslan'ın da girdiği transfer konusu için Arda Turan'dan son dakika açıklama geldi

İşte Arda Turan'ın Galatasaray Açıklaması: 

Türk Futbolunun değerli üyeleri, sevhili Galatasaraylılar

Son dönemde yaşanan gelişmelerle ilgili üzüntülerimi ve düşüncelerimi açıklama ihtiyacı hissettim. 

Galatasaray benim çocukluk hayalim, çocukluk aşkım. Ne mutlu bana ki hayallerim gerçek oldu ve o forma altında Arda Turan oldum. Ben o renkleri çok sevdim. Konu sarı kırmızı olunca da, hayatım boyunca hiçbir talebim ve hiçbir şartım olmadı. Gittiğim her yerde Galatasaray sevgimi, göğsümü gere gere ifade ettim. Atletico'ya da, Barcelona'ya da Galatasaraylı arda olarak gittim. Bununla da iftihar ettim.

Evet, yanlışlarım oldu. Bunun bedelini de yine ben ödedim. Ama sevindiğim tek şey var. Ben Galatasaray Spor Kulübü'ne hiç yanlış yapmadım. Bu benim en büyük mutluluğum ve hep de öyle kalacak. 

Arda Turan üzerinden Galatasaray'da bir tartışma yaşanmışsa, yaşanıyorsa bu benim en büyük üzüntüm olacak. Çünkü aslolan Arda Turan değil, Galatasaray'dır. Ben bunu hiç unutmadım.

Bundan dolayı, Galatasaray Spor Kulübü başkanı ve yönetim kurulu kararını saygıyla karşılıyorum. Ve kendilerine teşekkür ediyorum. 

Bu süreçte bana destek veren, sevgilerini ileten başta UltrAslan olmak üzere, tüm Galatasaray taraftarına teşekkürlerimi iletiyorum. Hayatım boyunca onların desteğini her zaman arkamda hissettim. 

Birkaç özel kelime de Fatih hoca için. Yaşanan tüm zorlu süreçlere rağmen, en ihtiyacım olduğu anda bana yardım eli uzattığı için, şefkatini ve sevgisini bana hissettirdiği için kendisine minnettarım. En karamsar günlerimde yine bana yol gösterici oldu. Benim ve ailemin babası, çocuğumun dedesidir. Hayatım boyunca da böyle olacaktır. Şartlar ne olursa olsun içimdeki Galatasaray aşkı hep aynıdır. Dualarım her zaman olduğu gibi Galatasaray'ın başarısı için olacak. 

Ve değerli spor kamuoyuna...

Her bir kulübümüzün, oyuncumuzun başarısı Türk futbolunun başarısı olacaktır. Başta milli takımımız olmak üzere sahada ter döken, mücadele eden futbolcu kardeşlerimize ve kulüplerine yürekten başarılar diliyorum. Yüreğim her zaman onlarla birlikte olacak. 

Saygılarımla

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 22:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Popüler Haberler