Arda Turan’dan Bomba Transfer Yanıtı!

Galatasaray-Başakşehir arasında oynanan maç öncesinde dargın olduğu eski hocası Fatih Terim'in elini öperek aradaki buzları eriten Arda Turan, Galatasaray için boş mukaveleye bile imza atacağını ifade etti

Arda Turan’dan Bomba Transfer Yanıtı!

Galatasaray-Başakşehir arasında oynanan maç öncesinde dargın olduğu eski hocası Fatih Terim'in elini öperek aradaki buzları eriten Arda Turan, Galatasaray için boş mukaveleye bile imza atacağını ifade etti. Galatasaray'da yetişen futbolcunun, transfer onaylanırsa Ocak'ta geri dönmesi bekleniyor.

TAKIMA LİDERLİK EDECEK

Başakşehir’le bağlarını koparacağı bilinen Arda Turan için Barcelona da kendine takım bulduğu noktada gidebilir açıklamasını yapmıştı. O günden bu yana Arda Turan’ın Galatasaray transferi somut bir hal almaya başladı. Özellikle kadronun yenilenmesi ve lider vasıflı bir oyuncu arayışında olan Galatasaray’da şu günlerde Muslera dışında tüm futbolcular eleştiriliyor. Henüz resmi bir transfer teklifi yapılmazken Fatih Terim’in basın toplantısında yaptığı açıklamadan sonra transfere onay vermesi bekleniyor.

BOŞ MUKAVELEYE BİLE İMZA ATARIM

Arda Turan cephesinde ise kendine kulüp arayan deneyimli oyuncunun kariyerinin sonlarına yaklaşırken Galatasaray için oynayıp futbol hayatını bitirmek istediği konuşuluyor. Alınan bilgilere göre Galatasaray için “Boş mukaveleye bile imza” atarım açıklaması yapan Arda Turan için kulübün Ocak ayında görüşmelere başlayacağı söyleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER